Agrinol в Хмельницькому

Компанія Agrinol спеціалізується на виробництві високоякісних мастильних матеріалів і металевої тари в найширшому асортименті. Вся діяльність компанії спрямована на поглиблене вивчення і розробку технологій виробництва і контролю якості всієї продукції, що випускається. Якість - це відправна точка для бізнесу компанії.

Компанія «Агрінол» оснащена сучасним обладнанням для виробництва мастильних матеріалів і експлуатаційних рідин, має власну сучасну лабораторію, постійно контролює якість базових продуктів і продукції, що випускається. Перед тим як надійти в продаж, кожен продукт проходить дослідження відповідно до найжорсткіших вимог нормативної документації. Науково-дослідницька діяльність та прикладна техніка невід'ємно пов'язані один з одним і є однією з ключових концепцій компанії.

Завдяки широкому асортименту продукції компанія «Агрінол» може запропонувати оптимальний продукт для кожної області застосування. Метою розробок компанії є надання клієнту сучасних якісних мастил в поєднанні із серйозним ставленням до екологічних проблем. В результаті цього створюються унікальні продукти, які забезпечують найкращий захист від зносу, збільшується час експлуатації та період заміни оливи.

У листопаді 2016 року компанія «Агрінол» пройшла сертифікацію системи менеджменту якості відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001: 2015-го, ISO 9001 діє до: 2015 в BUREAU VERITAS SERTIFICATION і отримала міжнародний сертифікат якості, що підтверджує відповідність системи менеджменту якості підприємства найвищим стандартам.

Підприємство має ліцензію Міністерства екології та природних ресурсів України серії АЕ № 288593 на операції у сфері поводження з небезпечними відходами - відпрацьованими оливами (збирання, перевезення, зберігання, обробка, утилізація, видалення). Також компанія проводить закупівлю відпрацьованих олив.

Асортимент продукції Agrinol
Передзвоніть мені