Petrol Ofisi в Хмельницькому

Petrol Ofisi (PO) виробляє паливні і мастильні матеріали. У власності компанії OMV Petrol Ofisi 3000 АЗС, 11 паливних терміналів, 3 LPG термінали, 1 завод мастильних матеріалів, 35 підрозділів, що постачають аеропорти. Завод в Дерінджі щорічно виробляє 140,000 тонн продукції на рік. 

Асортимент продукції Petrol Ofisi становить більше 300 найменувань мастильних матеріалів для різних галузей промисловості, техніки та автомобілебудування

OMV Petrol Ofisi відома завдяки демократичним цінам, високій якості і компетентній технічній підтримці. У 2007 році компанією побудований один з найбільш високотехнологічних центрів із дослідження паливно - мастильних матеріалів в Східній Європі «РОТЕМ». Його діяльність зосереджена на розробці та вдосконаленні продукції, що випускає Petrol Ofisi.

Petrol Ofisi - спонсор автогонок (GP2), ралі, морських гонок на катерах, картингу і альпінізму. З 2006 по 2008 PO була титульним спонсором Формули 1 "Petrol OfisiTurkish Grand Prix".

Petrol Ofisi - це:

  • Допуски провідних світових виробників автомобілів та обладнання
  • Оливи першої заливки в автомобілях ТАТRА, двигунах МАN
  • Новітні технології і найкраща технічна підтримка клієнтів
  • Покращення ефективності роботи вузлів і механізмів, продовження їхнього ресурсу
  • Лабораторні перевірки всієї отриманої або призначеної до відправки продукції
  • Підвищення продуктивності роботи та рівня вашого прибутку

Вся діяльність, що проводиться центром відповідає стандартам ISO 9001: 2000, OHSAS18001 ISO14001, ISO EN 10002, ISO TS 16949: 2009 та високо цінується покупцями. Продукція OMV Petrol Ofisi має допуски провідних світових виробників автомобілів і обладнання, і використовується як масла для першої заливки в автомобілях TATRA і двигунах MAN. Тільки в 2013 році продажі OMV Group склали 45 мільярдів доларів і продовжують рости, завдяки оптимальному поєднанню якості, сервісу і ціни.

Асортимент продукції Petrol Ofisi
Передзвоніть мені