AZMOL в Хмельницькому

«AZMOL British Petrochemicals» - найбільший в Україні виробник мастильних матеріалів. Уже більше 80 років AZMOL займається виробництвом якісних олив, мастил і різних мастильно-охолоджуючих рідин. Сьогодні діяльність компанії орієнтована на модернізацію виробництва, удосконалення продукції та розширення ринку збуту.

АЗМОЛ виробляє мастила, оливи та мастильно-охолоджуючі рідини. Компанія має багатий досвід, який відповідає найвищим вимогам наших клієнтів. Фахівці АЗМОЛу розробляють моторні, гідравлічні, індустріальні, трансмісійні, консерваційні оливи, а також авторські мастильні матеріали.

Ще з 1937 року компанія є одним з лідерів нафтохімічної промисловості на території Європи. Сьогодні з допомогою інвестиції відомої британської компанії Global Lubricants Ltd. почалася нова віха в історії AZMOL. Її родоначальник Террі Дікен також є чинним главою ELGI (Європейський інститут мастильних матеріалів). 

«Ми приносимо на ТОВ «СП АЗМОЛ БіПі» свої напрацювання і технології, а також і 40-річний досвід виробництва та продажів олив не тільки у Великобританії, але і по всьому світу» - Террі Діккен

 

Для AZMOL British Petrochemicals - це вдосконалення наявної продукції та поповнення асортименту новими розробками європейського рівня. 

Влітку 2017 року світ побачив продукт спільниї українсько-британських розробок - інноваційна моторна олива. Його основою є першокласна європейська сировина, яка дає можливість збільшити продуктивність та довговічність двигунів автомобілів. 

У планах LLC «JV AZMOL-BP» поповнення асортменту мастильними матеріалами найновішої продукції.

Персонал компанії адаптує виробничу діяльність під нові вимоги ринку. Лабораторії компанії відповідають вимогам УкрСЕПРО і визначають якість за трьома системам контролю: DIN, ASTM та ГОСТ. Фахівці науково-технічного центру АЗМОЛ спільно з УкрНДІНП «МАСМА» постійно вдосконалюють існуючі і розробляють нові мастильні матеріали. Система управління якістю підприємства сертифікована відповідно до стандарту ISO 9001. АЗМОЛ також отримав екологічний сертифікат по системі ISO 14001-2004.

Cпоживчі оливи
Комерційні оливи
Оливи для сільськогосподарської техніки
Передзвоніть мені