Petro-Canada в Хмельницькому

Канадська компанія Petro-Canada виробляє більше 350 видів мастильних матеріалів, спеціальних рідин і консистентних мастил, є світовим лідером по виробництву білих олив для фармацевтичної і харчової промисловості, а також олив для автоматичних трансмісій. Ці продукти працюють краще і довше, оскільки складаються з базових олив, чистота яких 99.9%

Останні 30 років досліджень, розробок і досвіду дозволили створити продукцію і сервіс, які дають вам особливі переваги.

В даний час Petro-Canada веде роботу у п'яти головних напрямах. У Північній Америці компанія проводить розвідку і видобування природного газу в Західній Канаді і в Кордильєрах США, продає природний газ на північноамериканські ринки, а також проводить розвідку в інших районах континенту.

Філіали компанії відкриті в Європі – це Petro-Canada Europe Lubricants у Великобританії і Petro-Canada American Lubricants в Чикаго (США). Географія дистриб'юторської мережі Petro-Canada в Європі сьогодні охоплює всі країни Європи та деякі країни СНД.

Компанія має 25-ти літній досвід виробництва базових олив за запатентованою технологією HT Purity Process™. Ця технологія дозволяє отримувати найбільш високо очищені базові оливи в світі, з рівнем чистоти 99,9%, що неможливо при звичайному виробництві базових олив.

Останні рецептурні розробки і технологія HT Purity Process™ компанії Petro-Canada дозволяють отримувати з нафти базові оливи,  властивості яких (структура, індекс в'язкості і ін.) перевершує властивості поліальфаолієфинів - найбільш широко уживаної синтетичної основи. Завдяки цьому, Petro-Canada створює оливи преміум класу, що перевершують світові стандарти.

Моторні оливи  Petro-Canada завдяки оригінальній рецептурі їх виробництва, дозволяють:

  • значно збільшити ресурс двигуна;
  • скоротити витрати пов'язані з міжремонтними інтервалами;
  • знизити  експлуатаційні витрати.

Вся продукція підтверджена міжнародними стандартами якості ISO 9001 і ISO 14001, які компанія отримала першою в Північній Америці, а так само новим стандартом якості ISO/TS 16949, що прийшов на зміну QS 9000, який Petro-Canada отримала першою в світі з числа нафтових компаній.

Оливи для бурильного обладнання
Спеціальні оливи
Технологічні оливи
Передзвоніть мені