Fanfaro в Хмельницькому

FANFARO - німецький виробник якісних мастильних матеріалів. Спеціалізуються на напівсинтетичних моторних оливах для легкових автомобілів, трансмісійних, гідравлічних моторних оливах та антифризах. На сьогодні компанія сертифікована відповідно до стандарту ISO 9001, що підтведжує якість продукції.

Програма компанії Fanfaro GmbH включає в себе моторні та трансмісійні оливи, антифризи і промивні масла, вироблені на власному заводі «SCT Lubricants». Продукція використовується в мототехніки, легкових і вантажних автомобілях.

Виробнича і матеріальна база підприємства постійно зростає і модернізується. Придбано і налагоджені нові лінії з фасування масел в дрібну тару. Оновлена ​​лабораторна база. Введено в дію більше 6000 кв.м. виробничих і складських приміщень, побудований додатковий резервуарний парк.

Сьогодні на підприємстві виготовляється понад 100 видів синтетичних, напівсинтетичних і мінеральних олив, призначених для автомобільного та мототранспорту, сільськогосподарської техніки, залізничного транспорту, тощо.

Створені всі умови для виробництва високоякісних моторних олив і мастильних матеріалів європейського рівня. Ми постійно збільшуємо асортимент продукції, що випускається, розробляючи нові і вдосконалюючи традиційні типи моторних масел. Ми робимо все, щоб забезпечити наших покупців якісними моторними оливами та мастильними матеріалами.

Мільйони автомобілів і транспортних засобів по всьому світу надійно і ефективно виконують свою роботу завдяки продукції FANFARO. Оцініть переваги і ви!

Передзвоніть мені